- Baariseadmed/tarvikud
- Pitsaseadmed/tarvikud
- Ettevalmistusseadmed
- Burgeri pressid
- Hakklihamasinad
- Juurvilja tükeldajad
- Kartulikoorijad
- Korvikeste masinad
- Kutterid
- Liha kobestajad
- Liha segajad
- Marmelaadiseadmed
- Pastapressid
- Saumikserid
- Taigna rullimismasinad
- Toidukuivatid
- Tordi kaunistamine
- Universaalmikserid
- Vaakumpakendajad
- Vahukooremasinad
- Vorstipritsid
- Keedukatlad
- Kuumseadmed
- Ventilatsioon
- Nõudepesu
- Roostevaba mööbel
- Väljastus ja transport
- Töövahendid kööki
- Kasutatud seadmed
- Varuosad
- Puhastusvahendid
Toitlustusköögis toimub iga päev intensiivne toiduvalmistamine, seega peavad toiduvalmistamisseadmed olema vastupidavad ja vastupidavad. Sellel elektripliidil on neli põletit ja ahi ning see sobib ideaalselt mitme suure poti ja panniga kasutamiseks. Pannitoed on valmistatud tugevast malmist ja nende läbimõõt on 22 cm. Kuna pannitoed on integreeritud monoblokk-kattesse, ei jää toidujääke nurkadesse ja nurkadesse. See professionaalne pliit sobib ideaalselt toiduvalmistamisliinile paigaldamiseks.
Ahju GN mahutite jaoks
Sellel luksuslikul raskekaalulisel pliidil on ergonoomiline disain ja seda on lihtne kasutada. Iga põletit saab eraldi kuumutada kuuel erineval seadistusel. Ahjul on ohutustermostaat, millega saab seadistada temperatuuri vahemikus 100-300ºC. Termostaat on varustatud ohutuslülitiga, et vältida ülekuumenemist. Elektriahjul on kolme tasandiga kroomitud riiul. Sellesse saab asetada 2/1 GN-plaati, mida saab eraldi tellida. Ahju uks on valmistatud roostevabast terasest, on 4 cm paksune ja ergonoomilise käepidemega.
Töötab kolmefaasilise vooluga
Seda elektripliiti koos ahjuga on lihtne ja kerge puhastada tänu roostevabast terasest korpusele ja komponentidele. Lihtsalt lülitage seade välja ja pühkige kõik siledad pinnad niiske lapiga, sooja vee ja kerge pesuvahendiga. Valurauast pannitugesid saab puhastada käsnaga. Pliit töötab kolmefaasilise vooluga.
- Raske pliit – 4 põletit – koos ahjuga – elektriline
- Täielikult roostevabast terasest korpus
- Rasked malmist pannitoed
- Monoblokkplekist töödeldud pannitoed
- Õmblusteta keevitatud ülemine osa
- Rasked komponendid
- Termostaat koos ülekuumenemise ohutuslülitiga
- Ohutustermostaat 50 – 300 kraadi Celsiuse järgi
- Väga vastupidav konstruktsioon
- Hügieeniline disain
- Lihtne puhastada
- Ergonoomilised omadused
- Täielikult roostevabast terasest ahjukamber
- 3 tasandiga kroomitud riiul 2/1 GN jaoks
- 40 mm paksune roostevabast terasest ahjuuks
- Ohutustermostaat 100 – 300 kraadi Celsiuse järgi
- Netokaal: 100 kg
- Mõõdud: 800 x 700 x 850 mm
- Võimsus: 4 x 2,6 kW
- Võimsusahi: 6.0 kW
- Koguvõimsus: 16,4 kW
- 400V / 50Hz / 3faasiline 16400 Watt
See toode tarnitakse ilma pistikuta
- Netokaal: 100 kg
- Mõõdud: Mõõtmed: W80 x D70 x H85cm
- Energiakulu: 4 x 2,6 kW
- Ahju võimsus: 6,0 kW
- Koguvõimsus: 16,4 kW
- 400V / 50Hz / 3faasiline 16400W
