Planetaarmikser PL10, 10 liitrit, 3 kiirust
1014,36 € sis. KM
Planetaarmikser PL40, 40 liitrit, 3 kiirust
2622,29 € sis. KM
Planetaarmikser PL30, 30 liitrit, 3 kiirust
| Brand |
Pizzagroup |
|---|
Tootekood:
PO1IRO2007
1514,42 € sis. KM
Saadaval järeltellimisel
Uuendusliku soliidse disainiga ja kergesti arusaadavate juhtnuppudega 25 liitrine planetaarmikser. See sobib ideaalselt sõtkumiseks, kloppimiseks, segamiseks kolme erineva kiirusega. Varustatud taimeriga. Komplekti kuuluvad taignakonks, klopper ja vispel.
Saadaval järeltellimisel
0
Inimest vaatavad seda toodet!
Kirjeldus
Planetaarmikser on väga mitmekülgne ning seda saab kasutada erinevate tainaste sõtkumiseks, kreemide vahustamiseks, vispeldamiseks, segamiseks. Planetaarmikser töötab kolme erineva kiirusega
Vahetatavad tarvikud
Tänu vahetatavatele otsakutele sobib see planetaarmikser igasse kööki. Roostevabast terasest taignakonksu abil saab kerge vaevata sõtkuda ka väikseid taigent . Maksimaalne mahutavus on 6 kg. Lisaks taignakonksule on on komplektis roostevaba vispel ja lame klopper.
Lihtne kasutada
Seade on turvaline: roostevabast terasest kaitsevõre ümbritseb kindlalt segamisnõud ja integreeritud topeltturvalüliti hoiab ära õnnetused.
Tootmine:
- Maksimaalne mahutavus 6 kg
Komplektis:
- Roostevabast terasest 25 l segamisnõu
- Roostevabast terasest taignakonks
- Roostevabast terasest lame klopper
- Roostevabast terasest vispel
Tehnilised andmed
- Värv hall/punane
- Nõu läbimõõt 34, kõrgus 32 cm
- Mõõdud L57xS51xK81 cm
- Kaal 66 kg
- Võimsus 1500 W
- 230V/50Hz


Pritskotid
Tülled
Tordi/koogikarbid
Tordikiled
Makroonialused
Serveerimisalused
Paberist kommikapslid
Paberist muffinivormid
Fooliumist kommipaberid
Topperid
Kommikarbid

Vahukoored
Vahvlimasinad
Suhkruvatimasinad
Konvektsioonahjud
Kiirahjud
Plaadid/lisatarvikud ahjudele
Valentinipäev/naistepäev/emadepäev
Minikoogid vebinar