Armsad koostööpartnerid, kliendid, suurtööstused ja koduküpsetajad.
Hakkab lõppema see aasta, mis enamusele jääb meelde kui vajadus kohaneda täiesti uue maailmaga. Paljud asjad meie ümber on muutunud, kardinaalselt erinevad kui eelnevatel aegadel olnud.
Ära on jäänud meie kõigi tervise huvides iga-aastaselt niiloomulikud olnud messikülastused, messidel osalemised, suuremad degustatsioonid ja uute toodete esitlused.
Loodan südamest et enamik Teist on suutnud enda tegemisi mõningal määral ümber määratleda ja koostöös püüame üle saada kõikidest raskustest mis see kuri viirus meile tõi.
Usun, et uus aasta toob uued võimalused ja uued maitseelamused ka teie valikusse.
Pagarid, kondiitrid, šokolaadimeistrid, kokad, küpsetajad ja juhendajad-teie oskusi vajatakse ka muutunud maailmas. Toit on see asi, mis ei saa kunagi otsa lõppeda ja sinnakõrvale pakub maitseelamusi ka väike magus amps.
Traditsiooniline aasta alguse mess Sigep 2021 on edasi lükatud esialgu 15-17. märtsile, aga eks lähiajal saame selgust selle üldse toimumises. Tõenäoliselt tuleb harjuda ka virtuaalmesside külastamisega ja samuti nendel osalemisega. 
Meie valikusse lisandub jaanuarist samuti uusi ja põnevaid tooteid, tootjad pingutavad selle nimel et kõik esitletud saaks.
Soovin kõikidele ilusaid Jõulupühi ja rahulikku aastalõppu. Hoidke tervist ja lähedasi kuniks oleme viirusest jagu saanud.
Teie iCake

NB! Allpool mõned näited toodetest mis valikusse jaanuaris 2021 lisandumas!